Netique - Agencja Interaktywna

Tworzenie stron internetowych

Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem schematu wypracowanego z klientem, dążymy do tego aby na każdym etapie pracy nad stroną klient miał kontrolę nad tym procesem, tak aby końcowy efekt był w pełni zgodny z jego zamysłem.

Oferujemy strony dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dokładnie analizujemy informacje od klienta, uwzględniamy wszelkie uwagi, po to aby przedstawić ofertę idealnie dopasowaną do klienta. Nie stosujemy szablonów, staramy się aby każdy projekt był niepowtarzalny. W zależności od celu do jakiego ma służyć klientowi strona www, stosujemy odpowiednią technologię.

Doradzamy, co może być korzystne dla klienta, a także odradzamy rzeczy które wiemy że nie przyniosą korzyści. Dzięki naszemu doświadczeniu, potrafimy na etapie projektowania ustrzec kliena przed błędnymi decyzjami.

System CMS dopasowujemy do potrzeb klienta. Korzystamy między innymi z autorskiego systemu CMS, pozwalającego na to aby serwis www naszego klienta był dokładnie dostosowany do oczekiwań klienta.

Nie są nam obce rozwiązania open source (np. WordPress) a także sklepy oparte o silnik SOTE lub SHOPER systemy te dają ogromne możliwości przy konkurencyjnej cenie.